Majutus

Te olete väga teretulnud - kuigi me valvur vaatab nõnda kurjalt.

Oleme "Eesti Maaturismi" ja "Eesti Noortehostelite Ühenduse" liikmed ja pakume majutust vastavalt nende kõrgetele standarditele. Nõnda saab igas vanuses reisija majutuse, mida võib usaldada.

Siin võite vähendada oma reisikulusid ilma, et Te peaks mugavuses või kvaliteedis järele andma.

Voodipesu Käterätik Pesuvõimalus Duss Hommikueine Toiduvalmistamine Soojendus
Telkimine pesuruum / pesuküna 2.- € väliköök koos külmutuskapiga
Magamisruum renditav renditav pesuruum / pesuküna 2.- € iseteenindus* väliköök koos külmutuskapiga,
väike köök
Kämpingumajad renditav pesuruum iseteenindus* väliköök koos külmutuskapiga
Tuba kraanikauss toas
tualett ja duss koridoris.
Köök. Külmutuskapp ja minibaar toas
*Iseteenindus: kättesaadavad on söögiriistad ja nõud, kohvimasin, veekeetja.Telkimisniit pakub ruumi kuni 100-le inimesele. On olemas ka lõkkease. Liivane pind muretseb selle eest, et ka peale vihma oleks pinnas varsti jälle kuiv. Niidu keskel asub kolm lipuvarrast ja püstkoda koos lõkkeasemega. Seal on võimalik 7-mel inimesel magada (või 20-nel inimesel lõkke ümber istuda).
Skautidele ja noorteorganisatsioonidele laenutame ühe suure telgi vajadusel välja. Sinna mahub ligikaudu 40 inimest.
Suurematele gruppidele on katusega väliköök koos pliidi, gaasipliidi ja suure pajaga, et toitu kui ka teed keeta. Kohapeal on ka kokkupandavad lauad ja toolid 40-le inimesele.

Toiduaineid saab vajadusel keldris või metallkastides ladustada. Puukuuris on piisavalt puid söögi- ja laagritule jaoks.
Grillimisfännidele on meil gaasi- ja söegrillid erinevates suurustes (vorstikestest lambani).

Leidub ka pesupesemisvõimalus sümboolse tasu eest.

Karavanide ja autoelamute jaoks on meil neli parkimiskohta koos elektritoitega, suurte puude varjus. Külalistele on parkimiseks piisavalt ruumi.


Tavalist majutust pakume me radiaatoriga kämpingutes, kus on kaheinimese voodi ja nari. Kämpingutes on kohvimasin ja lauanõud külmade roogade jaoks. Kämpingute juures on allikas vaatamiseks ning vajadusel ka vee võtmiseks, pesemiseks ja tarbimiseks.

Külma veega saab pesta veekünas, käimlakompleksis ja jões. Saunas on dush sooja veega.
Suviti paigaldame me jõekaldale telksauna 6-le inimesele.

Tualettruumidest on valida ühe kuivkäimla ja veega töötavate vahel.

Veevarustus tuleb puurkaevust ja rõngaskaevust.

Joogivesi pumbatakse 70 meetri sügavuselt maapõuest ning seda töödeldakse veel lisaks. Samuti tavaline rõngaskaev on kasutuses.


Väga lihtne ööbimine on meie "kainestusmajas", kus on narid 6-le inimesele. Madrats, tekk ja padi puhtas ruumis - kõik mis lihtsaks ööbimiseks vaja.
Saab ka väikest einet valmistada.


B&B toad on vana talumaja teisel korrusel. Kolm tuba kaheninimesevooditega, täidetud minibaari, ning sooja ja külma veega. Rikkalik hommikusöök (rootsi laud) on hinna sees. Võib vaadata Sat-TVd ning lugeda eesti, saksa ja inglise ajalehti ning ajakirju. Ühiskasutuses tualett ja dushiruum asuvad eraldi.

Hommikusöögilaud
Puhketuba
Väike ja õdus magamistuba.

WC
Kahene ruum.

Puhkemaja (isemajandamiseks) sobib eriti lastega perekondadele, aga ka väiksematele gruppidele. Seal on üks kahekohalise voodiga, kaks üksikut ja üks narituba. Lisaks kaks diivanit, mida saab kasutada magamiseks. Kokku mahutab maja kuni 8 inimest. Suur hele kõrge elutuba, millel on ilus lahtine kamin, istumisnurgad ja sööginurk, mis kindlustab hubase olemise. Maja saab kütta puude ja elektriga. Täielikult valmisehitatud peoköök külmkapi ja mikrolaineahjuga - võimaldab teha ka keerulisi toite. Katusega edelarõdu kutsub lausa välja istuma. Meelelahutuse eest hoolitseb Sat-TV, videomakk, erinevad lauamängud, väike raamatukogu ja muusikakeskus. Ülemaailmse ühenduse tagab Internet ja GSM-telefon.
Majas on olemas dush ja WC ning eraldi saun. Voodilinad saab kohapealt; käte- ja saunarätikud saab soovi korral.

Esimene korrus
1 - esik
2 - vannituba
3 - saun
4 - elutuba
5 - magamistuba (nari)
6 - kahene tuba
Teine korrus
7 - siserõdu
8 - ühene tuba
9 - ühene tuba

Puhkemaja ja talumaja saab ka külmimal talvel kasutada!